Forum Internetowe kozolin2.iq24.pl http://kozolin2.iq24.pl pl Nasze hobby i inne zainteresowania 20.11.2019 11:57:56 asica http://kozolin2.iq24.pl/rss_wejscie.asp?grupa=216894&temat=238448&komentarz=5298402 I lubię porządek ale nie znaczy to, że jestem pedantką i mam perfekcyjnie wysprzątane mieszkanie. Mam na myśli inny porządek. Lubię i staram się przypisywać słowom ich właściwe znaczenie. Bardzo mi odpowiada sposób w jaki Toke 8009 formułuje swoje wpisy na tym forum. Uważam , że ten sposób, to dowód szacunku dla interlokutora.
Czyni bowiem wszystko by wpis był zrozumiały dla każdego. Poczułam się w obowiązku więc wyjaśnić, że nie be powodu upieram się przy tym , że sformułowanie "psy bardziej rasowe" prawidłowym nie jest. A wynika to z definicji rasy. Ponieważ rozmawiamy o zwierzakach, to definicja używana w zootechnice będzie najwłaściwsza.
A że i ja również szanuję interlokutora pozwolę sobie na dowód, że wpisy uważnie czytam, na małe sprostowanie. Panda żywi się bambusem , koala zaś obżera eukaliptusa i jak naukowcy twierdzą jest wciąż na haju. Serdecznie pozdrawiam i chociaż to już niemodne sformułowanie, łączę wyrazy szacunku. ]]>