Porządek na forum
uwagi dotyczące działania forum
Jedyne kwestie jakie są do przyjęcia do stworzenie kilku osób moderatorami by utrzymywały porządek na forum. Kwestię rozszerzenia administracji czyli powołania np. dwóch osób dodatkowo do pozycji Adminów odpada. Dlaczego ? Bo nie ufam nikomu z forum na tyle by powierzyć panel administracyjny. Moderator ma możliwość upominania dawania ostrzeżeń moderowania forum co jest wystarczające.
Oczywiście jeśli chodzi o Regulamin proszę kontaktować się ze mną na priv, każdą radę wezmę na poważnie i zmienię forum. Forum istnieje od 2013 roku i nigdy nie dochodziło do takich nieporozumień jak ostatnimi czasy i każdy każdy powtarzam biorący udział w sporze ponosi równą za to odpowiedzialność.
Wiele razy proponowałam do powołania Moderatorów, prosiłam na priw wiele osób ale nikt nie miał chęci się tego podjąć a jak się już zgodził często zniechęcał się szybko.

Proponuję więc by wybrać 3 osoby z osób które ja proponuje na pozycję Moderatora. Oczywiście osoba ta musi wyrazić chęć i zaangażowanie by bezstronnie moderować posty i pilnować porządku. Proponuje :

- jakubpiotr
- Madzia100
- artambrozja
- Nubirek
- Lhuna

Czekam więc na waszą reakcję


  PRZEJDŹ NA FORUM