Rogi u kóz.
Sory Jacek, a czy ja Ci bronię wstawić link do filmiku?
Innym ubliżasz od opornych na wiedzę, a co, linku wstawić nie umiesz?

Wstawienie takiego czegoś jak podałeś, powoduje, że : ja to wrzucam w googla, gugl wyszukuje mi 33 trony z tą frazą. I skąd ja mam wiedzieć, które to jest to twoje?
Ostatnio tez ktoś wrzucił coś podobnego, o korygowaniu racic. Poszłam drogą gugla, bo inaczej się nie dało. Trafiłam na jakiś filmik, który był denny, bo przez 3/4 filmu gość gadał po angielsku.
Być może jest parę osób na forum, które są na tyle biegłe, że rozumieją co gość na filmie gada. Ja nie. Potrafię przetłumaczyć sobie jako tako tekst, z pomocą, ale nie mowę.

Poza tym, gdybyś śledził forum, a nie wskakiwał tylko od czasu do czasu robiąc grandę, to akurat może byś zauważył, że mnie raczej oporności na wiedzę przypisać nie można.

Poza tym, podkreślam raz jeszcze - po obejrzeniu filmiku na jutubie nie staniesz się od razu mistrzem dekoronizacji. Filmiki są różne. Wrzucić każdy może, a z niektórych nic nie wynika.
Ja np. grzebiąc po jutubie przed pierwszym wykotem znalazłam filmik, na którym pani gmerałą "w kozie" łapą na której miała kilometrowe niebiańskie tipsy. Nie wiem, czy to najwłaściwsze podejście do pomocy przy wykocie. Dlatego filmiki na jutubie traktuję z rezerwą.
A to, że nie tłumaczyłam na Twoje żądanie i nie linkowałam (w sumie nie wiem, czego) to nie znaczy, że kogoś odrywam od wiedzy.
Każdy jak chce, może sobie znaleźć.


  PRZEJDŹ NA FORUM